ŘIDIČ SK. B - PLACHTOVÁ DODÁVKA

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: celá ČR   Obor: logistika/distribuce/doprava    Nástup: Ihned    Plat: 40000,-

Náplň práce

Jsme rozrůstající se Brněnská společnost specializující se na logistiku od roku 2013.

Máš energii na rozdávání, baví tě řízení a hlavně chceš mít fajn práci, která tě bude bavit? Tak to ti držíme místo u nás v týmu!

V současné době hledáme řidiče sk. B na plachtovou dodávku.

Jezdí se po EU, nejčastěji CZ/SK, dále pak Maďarsko, Německo, Francie, Španělsko.
Možno domluvit se pouze na Česko a Slovensko.
Průměrný měsíční nájezd je cca 17 000 km.

Požadujeme- čistý trestní rejstřík
- prokazatelná praxe výhodou
- auto udržovat v čistotě
- samostatnost, dochvilnost a komunikativnost
- bydliště v Brně nebo okolí 60 km

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme- práce od pondělí do pátku, víkendy volné s občasnými výjezdy v neděli
- stáří aut do 3let, Renault Master (Twin Cab některé i s couvací kamerou)
- možnost parkovat auto doma
- možnost rozšíření si ŘP o sk. C+E a profesní průkaz (placeno firmou) a následně pokračovat na kamion
- průměrný plat 40 000 Kč čistého
- garantujeme výplatu vždy včas ve výplatním termínu
- nabízíme férové jednání, a to rovněž požadujeme
- dispečer na telefonu 24/7

Životopis zasílejte naDoupego.prace@seznam.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 1005             Inzerát ŘIDIČ SK. B - PLACHTOVÁ DODÁVKA vložen: 2023-09-07

Pracovní místo ŘIDIČ SK. B - PLACHTOVÁ DODÁVKA nabízí

DOUPEGO LOGISTICS s.r.o.

Předmět podnikání:
    Autodoprava

IČO: 04742681

Adresa:
   Pražákova 1008/69
   Brno
   63900

Kontakní osoba:   Alena Kazdová

Tel.: +420 725 170 335
Fax.:
Email: Doupego.prace@seznam.cz