Kurýr pro rozvoz zásilek (až 40 000,- Kč měsíčně)

Typ pracovního poměru: živnostenský list    Místo práce: Praha   Obor: logistika/distribuce/doprava    Nástup: Dohodou    Plat: 40000,-

Náplň práce

Ranní příprava a nakládka zboží (začátek 5:30, konec pracovní doby max. 15:00)
Úzká spolupráce se skladem
Rozvoz svěřených zásilek našim zákazníkům
Vyúčtování denních tržeb, následný odvod do vkladového automatu (vše podrobně vysvětleno při zaškolení)
Užívání firemního mobilu a platebního terminálu
V neposlední řadě udržování pořádku ve firemním voze

PožadujemeAktivní řidič / řidičský průkaz skupiny B (povinný)
Časovou flexibilitu
Čistý trestný rejstřík
Samostatnost a spolehlivost
Zodpovědnost

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné: Čeština aktivně i pasivně

Řidičský průkazB

NabízímeZaměstnání na IČO nebo na DPP
Zajímavé finanční ohodnocení
Přátelský kolektiv
Samostatná zodpovědná práce
Vedení celé agendy od nakládky zboží až po předání konečnému zákazníkovi
Zajímavé bonusy za rozvoz nad rámec směny
Víkendy a svátky volno
Po domluvě možnost využít auto na osobní účely
Služební telefon

Životopis zasílejte nanabor@motransport.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 3964             Inzerát Kurýr pro rozvoz zásilek (až 40 000,- Kč měsíčně) vložen: 2023-09-20

Pracovní místo Kurýr pro rozvoz zásilek (až 40 000,- Kč měsíčně) nabízí

MOS – Group s.r.o.

Předmět podnikání:
    Přeprava, logistika

IČO: 05764408

Adresa:
   Benešovská 432/3
   Děčín
   405 02

Kontakní osoba:   Radka Bílá

Tel.: 606255275
Fax.:
Email: nabor@motransport.cz