Obchodní specialista

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Moravskoslezský k.   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup:     Plat: dohodou

Náplň práce

Rádi bychom posílili náš tým o specialistu se zájmem o obchodně-technickou činnost a hledání nových příležitostí u stávajících i potenciálních nových zákazníků. Jsme úspěšní při budování dlouhodobých partnerství s našimi zákazníky a rádi bychom, aby ses na nich také podílel/a.

- Analýza poptávek od zákazníků, komunikace se zákazníkem, vyjasňování rozsahu dodávek.
- Vypracování technických a/nebo obchodních částí nabídek (nebo jejich dílčích částí).
- Prezentace nabídek, podpora při technických a/nebo obchodních jednáních (v ČR, případně v zahraničí)

Marketingové činnost:
- prezentace firmy u nových potencionálních zákazníků

Požadujeme

- Zodpovědnost, především v řešení přijatých úkolů v daných termínech a kvalitě.
- Zájem o nové poznatky a profesní rozvoj.
- Schopnost dobře fungovat v týmu.
- Znalost MS Office (Word, Excel).

Výhodou rozhodně bude:

- Technické vzdělání (úroveň bakalářský nebo inženýrský titul, obor elektrotechnika, strojírenství, IT).
- Zkušenosti z oboru elektro, automatizace nebo robotizace
- Samostatnost
- Anglický jazyk na komunikativní úrovni
- Obchodní a organizační schopnosti (vedení menších týmů v rámci daného obchodního případu)

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízíme

Perspektivní a zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející společnosti
- Zajímavé finanční ohodnocení – fix + variabilní složky (odměny)
- Příjemné pracovní prostředí a přátelský až rodinný kolektiv
- Nečekáme, že budeš zapojen/a hned do všech uvedených činností, se vším Tě seznámíme a zaškolíme.
- Příspěvek na stravování
- Průběžné vzdělávání
- Bezplatné jazykové kurzy
- 5 týdnů dovolené
- Pružná pracovní doba, rozsah 36 hodin týdně
- Dobrá dostupnost-nedaleko VŠB (v areálu MSIC)
- Teambuildingy
- Možnost karierního a odborného postupu
…a další zaměstnanecké benefity

TĚŠÍME SE NA TEBE!

Životopis zasílejte nasabina.vichova@ingeteam.com

Počet zobrazení nabídky práce: 2058             Inzerát Obchodní specialista vložen: 2023-10-01

Pracovní místo Obchodní specialista nabízí

Ingeteam, a.s.

    Výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení. Projektová činnost.

IČO: 47673141

Adresa:
   Technologická 371/1
   Ostrava-Pustkovec
   708 00

Kontakní osoba:   Mgr. Sabina Víchová

Tel.:
Fax.:
Email: sabina.vichova@ingeteam.com