Elektrotechnik

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: celá ČR   Obor: provoz/výroba/kvalita    Nástup:     Plat: 45000,-

Náplň práce

Hledáte stabilní uplatnění v elektrotechnice, kde byste mohl/a naplno využít svůj potenciál?

SPOLEČNĚ S PARTNERY TVOŘÍME SMYSLUPLNÁ ŘEŠENÍ V OBLASTI ELEKTROINSTALACÍ A TZB, ABYCHOM ZAJISTILI JEDNODUŠŠÍ ŽIVOT KAŽDÉHO Z NÁS.

CHCETE BÝT U TOHO S NÁMI?

Výsledkem Vaší práce bude úspěšně a včas předaná zakázka s minimálními náklady.

Co vás čeká:
-účast na realizaci celého procesu realizace zakázky ve spolupráci s nadřízeným,
-práce s technickou dokumentací,
-komunikace se subdodavateli v rámci stavby,
-řízení montážních prací a subdodávek na stavbě,
-evidence a výkazy (stavební deník, vícepráce, zápisy, apod.),
-reporting nadřízenému,
-řešení případných reklamací ke spokojenosti klienta a naší.

Požadujemevýpis z rejstříku trestů bez záznamu,
ŘP sk. B, zakázky máme po celé republice, takže se častému řízení určitě nevyhnete.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné: NV 194/2022

Řidičský průkazB

NabízímeJestliže se domluvíme:
-získáte stabilní uplatnění v oboru, kde budete moci uplatnit své organizační schopnosti,
-po nástupu Vás důkladně zaškolíme v teorii i v praxi,
-očekávejte férový přístup šéfa a přátelské kolegy -dostanete všechny potřebné pracovní nástroje (notebook, telefon, auto), abyste svou práci mohl/a vykonávat efektivně,
-mzda 36.000,-Kč – 45.000,-Kč + mimořádné odměny za výsledky.

Životopis zasílejte na cobap@teamio.eu

Počet zobrazení nabídky práce: 855             Inzerát Elektrotechnik vložen: 2023-10-25

Pracovní místo Elektrotechnik nabízí

COBAP s.r.o.

    výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, projektová činnost ve výstavbě, provádění staveb, jejich změn a odstraňování, montáž, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení

IČO: 28953673

Adresa:
   Michelská 18/12a
   Praha 4
   14000

Kontakní osoba:   Eva Krejčí

Tel.: 773036601
Fax.:
Email: eva.krejci@cobap.cz
Internet: www.cobap.cz