obchodní zástupce/ konzultant

Typ pracovního poměru: živnostenský list    Místo práce: Plzeňský k.   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: ihned    Plat: 50000,-

Náplň práce

Konečně budete moci rozhodovat o svém času a o své výplatě. Práce s nemovitostmi je obor, kterému se daří v jakékoliv době!

Jste rádi v kontaktu s lidmi a komunikační dovednosti Vám nejsou cizí?
Ovládáte práci na PC a mobil je Vaše pravá ruka?
Chcete se posouvat a pracovat moderně?
Nečekáte na úkol a dokážete aktivně rozvíjet obchodní činnost?
Pracujete zodpovědně a je na Vás spolehnutí?
Pokud si na tyto otázky odpovíte kladně, jste náš člověk. Vše ostatní Vás naučíme.

Jmenuji se Václava Soukupová a jsem vedoucí realitní kanceláře v Domažlicích. Aktuálně přijímám 2 kolegy/kolegyně do týmu. Přijďte si semnou popovídat a dozvíte se více. Těším se na vás!

PožadujemeChuť do práce a touhu si změnit život
Ochotu učit se novým věcem

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízíme-U nás pracovní doba není rozhodující, svůj čas a výkon si plánujete sami
-Pokud dokážete aktivně rozvíjet obchodní činnost, čekají Vás nadstandardní příjmy
-Čeká Vás skvělá parta lidí nejen na Vaší domovské pobočce. Pořádáme firemní akce, večírky, celofiremní kongresy a další zajímavé akce

Počet zobrazení nabídky práce: 492             Inzerát obchodní zástupce/ konzultant vložen: 2024-01-09

Pracovní místo obchodní zástupce/ konzultant nabízí

Václava Soukupová

Předmět podnikání:
    reality

IČO: 05630975

Adresa:
   Benešova 292
   Domažlice
   344 0

Kontakní osoba:   Václava Soukupová

Tel.: 775248431
Fax.:
Email: vaclavasoukupova@mmreality.cz