Dlouhodobá brigáda v holešovickém call centru

Typ pracovního poměru: brigáda    Místo práce: Praha   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: 2.5.2024    Plat: 10000,-

Náplň práce

Jsme rodinné call centrum v Holešovicích, rozšiřujeme naše řady Telefonních specialistů o nové kolegy se zájmem o dlouhodobou spolupráci a pravidelnou docházkou 90 hodin měsíčně

U nás budete telefonovat stávajícím i novým klientům s nabídkou zboží.
Předchozí zkušenosti a praxe nejsou důležité, rádi vás vše naučíme. Podmínkou je znalost práce na počítači a výborná znalost Českého jazyka.
Velkou výhodou maturitní zkouška.

Požadujemečeština výborná

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeSměny jsou u nás flexibilní, plánujete si je sami podle časových možností a můžete vybírat z ranních a odpoledních, které jsou na 6 nebo 8 hodin.

Nabízíme Vám jasně stanovenou hodinovou fixní sazbu, provize za uzavřené objednávky, prima kolegy, lidský přístup, krásné a dostupné pracoviště.

Průměrná hodinovka se u brigádníků pohybuje kolem 180 Kč.

Pokud už máte dost studených skladů nebo běhání po restauracích a naopak se toužíte usadit v čisté, hezké a moderní kanceláři, napište nám a přijďte se k nám podívat.
Těším se na Vás, Hanka.

Počet zobrazení nabídky práce: 438             Inzerát Dlouhodobá brigáda v holešovickém call centru vložen: 2024-04-25

Pracovní místo Dlouhodobá brigáda v holešovickém call centru nabízí

Intelligent Connections s.r.o.

Předmět podnikání:
    Telemarketingová a marketingová společnost

IČO: 10810285

Adresa:
   Dělnická 213/12
   Praha
   17000

Kontakní osoba:   Hana Andršová

Tel.: +420724567196
Fax.:
Email: nabor@formicagroup.cz
Internet: www.formicagroup.cz