Pojišťovací poradce

Typ pracovního poměru: živnostenský list    Místo práce: Praha   Obor: finance/bankovnictví/controlling    Nástup: ihned    Plat: 50000,-

Náplň práce

* Náplň práce:
* Pečuje o svěřené portfolio firemních klientů a buduje dlouhodobé vztahy
* Vyhledává a oslovuje nové zájemce o pojištění
* Účastní se obchodních jednání a připravuje optimální návrh řešení
* Spolupracuje s interními produktovými útvary na specifických požadavcích klientů

Požadujeme* Umí reprezentativně vystupovat a jednat s klienty
* Má výborné obchodní a komunikační dovednosti
* Chce dále růst, učit se novým věcem a být klientovi rovnocenným partnerem
* Má minimálně SŠ vzdělání s maturitou a čistý výpis z rejstříku trestů

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme* prace na OSVČ s 2 letou finanční podporou pro nováčky- Atraktivní finanční odměnu (fixní částka + nadprůměrná provize z obchodu)
* Prestižní práci pro podnikatelskou klientelu
* Samostatnost a možnost řízení svého času
* Propracovaný systém vzdělávání pro Váš další rozvoj
* Sílu značky Generali Česká, zázemí stabilní a silné společnosti

Počet zobrazení nabídky práce: 314             Inzerát Pojišťovací poradce vložen: 2024-03-08

Pracovní místo Pojišťovací poradce nabízí

Mgr. Olga Kuzmiščeva

Předmět podnikání:
    pojišťovna

IČO: 75147751

Adresa:
   Opletalova 6
   Praha
   11000

Kontakní osoba:   Olga Kuzmiščeva

Tel.: 777764555
Fax.:
Email: alexandr.kuzmiscev@generaliceska.cz