Zajímá Vás geodézie?

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Moravskoslezský k.   Obor: provoz/výroba/kvalita    Nástup: dohodou    Plat: dohodou

Náplň práce

Ve společnosti GEFOS pomáháme s výstavbou moderních budov i bytů.
Díky naší práci na dopravní infrastruktuře je cestování rychlejší a pohodlnější.
Silnice, dálnice, železnice a mosty spojují lidi, a proto nás baví pomáhat při jejich realizaci.
Jsme na začátku i konci každého projektu už více než 25let.

V současné době hledáme kolegy na pozici:
Zeměměřič - junior

Rádi se učíte a sbíráte zkušenosti?
Chcete se stát profesionálem v geodézii?
Vyhledáváte rozmanitou práci?
Nevadí Vám cestování po ČR?

V terénu budete měřit špičkovou technikou Leica. Podle typu úlohy budete používat totální stanici, GNSS přijímač, nivelační přístroj nebo 3D skener. Data z měření budete zpracovávat v softwarech, které jsou pro daný účel nejlepší, případně v takovém, který Vám bude nejlépe vyhovovat. AutoCAD nebo Microstation? Groma nebo Kokeš? Jestli si nejste jistý, u nás se vše naučíte!

PožadujemeCo nutně potřebujete?
Vzdělání v oboru geodézie
ŘP sk. B (aktivní řidič)

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

NabízímeNa co se můžete těšit?
Na pestrou pracovní náplň. Nabízíme ideální příležitost pro získání zkušeností v různých oblastech - inženýrská geodézie (silnice, železnice, mosty, tunely, železárny), katastr nemovitostí, fotogrammetrie, skenování, metrologie, průmyslová geodézie aj.
Na nová místa. Dáme Vám možnost dostat se do míst, kam se běžně nepodíváte.
Na práci s nejmodernější technikou LEICA.
Na kolegy. Moc rádi pořádáme společné akce – lyže, kola, túry, grilovačky!
Staňte se součástí stabilního týmu, a to jak v práci, tak i mimo ní. Interní průzkumy nám ukazují, že 80% zaměstnanců by kolektiv neměnilo.
Za skvěle odvedenou práci se náležité odměně určitě nevyhnete

Životopis zasílejte naalena.sailerova@gefos.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 2823             Inzerát Zajímá Vás geodézie? vložen: 2023-07-12

Pracovní místo Zajímá Vás geodézie? nabízí

GEFOS

Předmět podnikání:
    Geodézie

IČO: 25684213

Adresa:
   Kundratka 17
   Praha 8
   18082

Kontakní osoba:   Alena Sailerová

Tel.: 724037698
Fax.:
Email: alena.sailerova@gefos.cz