OBCHODNÍ REPREZENTANT PRO CHEMICKÉ SUROVINY

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Brněnský k.   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: ihned (po domluvě)    Plat: dohodou

Náplň práce

Hledáme chemika nebo potravináře s vysokoškolskou úrovní znalostí, protože ty bude potřebovat ve firmě i u zákazníků. Aktivního a výkonného prodejce, který ví, že úspěch přichází s přípravou, dovednostmi a kvantitou. Sympaťáka.

Co od Vás očekáváme?
- že rozšíříte svěřenou zákaznickou skupinu výrobců krmiv a kosmetiky
- že najdete výhody vzájemné spolupráce s nákupčími odběratelů
- že vývojářům výrobních podniků pomůžete s formulací
- že se budete dále vzdělávat

PožadujemePředpokladem pro dosahování výsledků jsou:
- VŠ znalosti oborů chemie, potraviny, krmiva
- angličtina slovem i písmem
- jasné, srozumitelné vyjadřování a schopnost vést rozhovor
- vlastní motor, samostatnost, chuť vítězit
- spolehlivost a zodpovědný přístup

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

NabízímeNabízíme:
- plat 25-45 tis Kč + odměny za výkon (13,14 plat)
- služební vůz, mobil, notebook
- pracoviště Blansko, 8 hod pracovní doba
- nástup červenec 2021

Počet zobrazení nabídky práce: 3778             Inzerát OBCHODNÍ REPREZENTANT PRO CHEMICKÉ SUROVINY vložen: 2024-03-08

Pracovní místo OBCHODNÍ REPREZENTANT PRO CHEMICKÉ SUROVINY nabízí

M+H, Míča a Harašta, s.r.o

    Distribuce surovin pro kosmetický, potravinářský a farmaceutický průmysl.

IČO: 25504053

Adresa:
   Brněnská 2430/21b
   Blansko
   678 01

Kontakní osoba:   Hana Svobodová

Tel.: 516428870
Fax.:
Email: qm-asistent@mah.cz
Internet: www.mah.cz