LABORANT

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: celá ČR   Obor: provoz/výroba/kvalita    Nástup: dle dohody    Plat: 24600,-

Náplň práce

• provádění chemických a analytických prací
• používání instrumentální a testovací techniky. Měření na přístrojích ICP, AAS, automatické titrátory apod.
• znalost práce na PC

Požadujeme• SŠ se zaměřením na analytickou chemii
• praxe min. 2 roky výhodou
• znalost systémů ISO 9001 a SVP vítána
• směnnost – ranní směny, nepravidelné odpolední směny

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme• zázemí stabilní expandující společnosti vyvážející do více než 80 zemí světa
• plný pracovní úvazek, tříměsíční zkušební doba, doba neurčitá
• týdenní pracovní doba 37,5 hod.
• nástupní mzda od 23.400-26.500,- Kč (v závislosti na kvalifikaci, délce praxe, znalostech a zkušenostech) + mimořádné odměny
• pravidelný růst mzdy
• firemní benefity: roční prémie, čtvrtletní prémie, čerpání příspěvku na volnočasové aktivity formou elektronické platební karty, stravenkový paušál, příspěvky na dopravné do zaměstnání, na penzijní připojištění, týden dovolené navíc, možnost ubytování, a jiné

Počet zobrazení nabídky práce: 3320             Inzerát LABORANT vložen: 2023-04-13

Pracovní místo LABORANT nabízí

Macco Organiques, s.r.o.

Předmět podnikání:
    chemická výroba a prodej

IČO: 26819210

Adresa:
   Zahradní 1938/46c
   Bruntál
   79201

Kontakní osoba:   M. Miklíková

Tel.: 555530312
Fax.: 555530301
Email: monika.miklikova@macco.cz
Internet: www.macco.cz