Obchodní zástupce

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup:     Plat: dohodou

Náplň práce

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost s technickým zaměřením, hledáme vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupce.

Jaká je náplň práce?

Obchodní a akviziční činnost
Navazování nových obchodních kontaktů a příležitostí
Analýza trhu a podpora prodeje
Péče o svěřené zákazníky
Aktivní komunikace se zákazníky
Poskytování informací o charakteristice nabízených služeb zákazníkům

PožadujemePůsobil/a jste alespoň 2 roky na obchodní pozici
Máte perfektní komunikační a prezentační dovednosti
Přemýšlíte analyticky a strategicky - dokážete vyhledat nové obchodní příležitosti
Pracujete samostatně, umíte si efektivně zorganizovat práci i čas
Jste proklientsky orientovaný/á - snažíte se pochopit a reagovat na potřeby zákazníků
Zajímají vás technické oblasti

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

NabízímeAdekvátní finanční ohodnocení (fixní plat + odměny)
Možnost profesního růstu
Perspektivu dlouhodobé spolupráce
Možnost home office, možnost vlastní organizace práce

Životopis zasílejte navankova@billancpartners.com

Počet zobrazení nabídky práce: 5008             Inzerát Obchodní zástupce vložen: 2021-06-22

Pracovní místo Obchodní zástupce nabízí

Billanc Partners outsourcing services

    Poradenská společnost zaměřená na oblast lidských zdrojů, zejména na vyhledávání a výběr zaměstnanců, psychodiagnostiku, AC/DC, outsourcing. Realizujeme procesní analýzy, personální audity, vzdělávací programy. Optimalizujeme HR procesy.

IČO: 25720210

Adresa:
   Vinohradská 93
   Praha
   12000

Kontakní osoba:   Šárka Vacíková

Tel.:
Fax.:
Email: consultant@billancpartners.com
Internet: brunerova