Truhlářská dílna – pomocník

Typ pracovního poměru: brigáda    Místo práce: Plzeňský k.   Obor: jiné    Nástup: dohodou    Plat: 22000,-

Náplň práce

Máš chuť do poctivé řemeslné práce?
Hledáme pomocníka do truhlářské dílny v Třemošné u Plzně.
Vyrábíme zakázkový interiérový nábytek, kuchyňské linky a veškeré truhlářské komponenty.

Požadujememanuální zručnost, pečlivost a samostatnost, spolehlivost, řidičský průkaz B výhodou

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízímeflexibilita pracovní doby, zapracování, odměna dohodou dle schopností a zkušeností, přátelský kolektiv

Životopis zasílejte nadiveldesign@gmail.com

Počet zobrazení nabídky práce: 4711             Inzerát Truhlářská dílna – pomocník vložen: 2022-02-14

Pracovní místo Truhlářská dílna – pomocník nabízí

Truhlářství DIVEL - Lukáš Česal

Předmět podnikání:
    výroba interiérového nábytku

IČO: 87542994

Adresa:
   Revoluční 144
   Třemošná
   33011

Kontakní osoba:   Lukáš Česal

Tel.: +420721205925
Fax.:
Email: info@divel.cz
Internet: www.divel.cz