Soustružník - konvenční stroje

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Olomoucký k.   Obor: provoz/výroba/kvalita    Nástup:     Plat: 35000,-

Náplň práce

- Zakázková výroba na konvenčních soustruzích typu SU 50, SU 63, SU 80 a jiných
- Práce v dvousměnném provoze

Požadujeme- Min. vzdělání střední odborné (vyučen).
- Požadujeme praxi min. 1 roky na velkém soustruhu.
- Znalost čtení výkresové dokumentace.
- Kladný přístup k práci, spolehlivost.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme- Nástupní mzda 30 000 Kč až 35 000 Kč
- nástupní bonus 10 000 Kč
- firemní mobilní telefon i pro soukromé účely
- příspěvek ve formě použití zdravotnických, vzdělávacích, rekreačních, tělovýchovných a sportovních zařízení
- příspěvek na jazykové a odborné kurzy
- Možnost nástupu ihned

Životopis zasílejte naprace@psp-sps.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 5045             Inzerát Soustružník - konvenční stroje vložen: 2022-01-26

Pracovní místo Soustružník - konvenční stroje nabízí

PSP Speciální strojírna a.s.

    Výrobce strojně opracovaných, svařovaných a tepelně zúšlechtěných dílců pro strojírenské celky

IČO: 47677953

Adresa:
   Tovačovská 2971/17a
   Přerov
   750 02

Kontakní osoba:   Naděžda Hagerová

Tel.: + 420 735 178 894
Fax.:
Email: prace@psp-sps.cz
Internet: psp-sps.cz/nabidka-prace/