Mechanik pneuservisu

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Středoč. k.   Obor: provoz/výroba/kvalita    Nástup: 1.9.2021    Plat: 22000,-

Náplň práce

Nyní do našeho super kolektivu hledáme novou posilu. Vaší náplní práce budou běžné pneuservisní úkony (přezouvání pneumatik, vyvažování, uskladňování apod.).

PožadujemePraxe v oboru Auto-moto výhodou.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímePracovní poměr: práce na plný úvazek nebo brigádně
Vzdělání: základní
Benefity: bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, firemní akce, možnost si napracovat hodiny
Vhodné i pro: osoby bez praxe
Zařazení: pracovník pneuservisu, řemeslné a manuální práce, služby, auto - moto
praxe v oboru výhodou.
Platové ohodnocení: nástupní plat 22 000 hrubého, možný vyšší plat až 30 000, podrobnosti na osobním pohovoru.
Nástup možný ihned po domluvě na našem tel.

Na každý email odpovíme, případně Vás pozveme na pohovor
Kontakt:velkoobchod1@tiger1.cz
případně na: 602379284

Upřednostňujeme emailovou komunikaci.
Zašlete svůj životopis.
Na každý email odpovíme, případně Vás pozveme na pohovor.

Počet zobrazení nabídky práce: 3403             Inzerát Mechanik pneuservisu vložen: 2021-08-25

Pracovní místo Mechanik pneuservisu nabízí

Pneu Tiger s.r.o.

Předmět podnikání:
    VELKOOBCHOD, MALOOBCHOD pneumatik. Pneuservis.

IČO: 02872200

Adresa:
   K Podlesí 663
   Příbram
   26101

Kontakní osoba:   Tlamka

Tel.: +420731188839
Fax.:
Email: velkoobchod1@tiger1.cz
Internet: www.tiger1.cz