KFC Letňany hledá nové zaměstnance!

Typ pracovního poměru: brigáda    Místo práce: Praha   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: ihned    Plat: dohodou

Náplň práce

Máš zájem pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti? Chceš si plánovat směny podle svých potřeb? Víme, že každý hledá něco trochu jiného a my ti to můžeme nabídnout. Tak se neváhej ozvat!

KFC Letňany Ti nabízí dlouhodobou brigádu nebo práci na plný i částečný úvazek s možností plánování směn a v přátelském kolektivu. Mimo jiné budeš mít placené zaškolení, po kterém se nemusíš bát, že nic nebudeš umět. Nastoupit můžeš ihned nebo dle dohody.

PožadujemePříjemné vystupování
Týmovou spolupráci
Chuť učit se novým věcem
Pracovitost
Odpovědnost

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímePráce v přátelském kolektivu
Možnost plánování směn
Garantované datum výplaty k 9. v měsíci
Zvýhodněné stravování
Sleva do našich ostatních restaurací a kaváren (Starbucks, KFC, Burger King, Pizza Hut)
Výborná dopravní dostupnost
Možnost kariérního růstu (vedoucí pozice, vedoucí směny, vedoucí restaurace)
Spropitné
Placené zaškolení

Pro hlavní pracovní poměr:

Příplatky za víkend 10%, Příplatky za svátky 100%
20 dní dovolené plus 5 dní bonusových
Bonus až 1500 Kč podle výše úvazku

Počet zobrazení nabídky práce: 4556             Inzerát KFC Letňany hledá nové zaměstnance! vložen: 2021-10-27

Pracovní místo KFC Letňany hledá nové zaměstnance! nabízí

Amrest s.r.o.

Předmět podnikání:
    Stravování v restauracích

IČO: 26476215

Adresa:
   Walterovo náměstí 329/3
   Praha 5
   199 00

Kontakní osoba:   Veronika Obolenskaja

Tel.: 724872763
Fax.:
Email: veronika.obolenskaja@amrest.eu