Mzdový/á účetní a administrativní pracovník/ce

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Českobud. k.   Obor: finance/bankovnictví/controlling    Nástup: ihned    Plat: dohodou

Náplň práce

Činnosti mzdové a personální agendy:
- Měsíční zpracování mezd, zpracování náhrad, správa zaměstnaneckých benefitů, kontrola mzdových podkladů a docházek, monitoring zůstatků dovolených
- Komunikace se zaměstnanci v rámci mzdové problematiky
- Účast na mzdových auditech
- Realizace pracovně-právních záležitostí dle vzorů – PS, DPP/ DPČ, lékařské prohlídky, změny smluvních vztahů
- Příprava reportů
- Spolupráce se zdravotními pojišťovnami, ČSSZ a dalšími externími subjekty.
- Komunikace s úřady (OSSZ, ÚP, ZP, FÚ) a účast při kontrolách příslušných úřadů.
- RZD, ELDP, vyúčtování zálohové a srážkové daně
Administrativní agenda:
- vyřizování korespondencí podle obecných postupů a zajišťování chodu podatelny
- pomoc při zajišťování logistických procesů (vyřizování objednávek atd.)
- zpracovávání a příprava různých dokumentů a podkladů (kopírování, kompletování, vyhledávání atd.)
- zaprotokolování písemností a vedení jejich evidence

PožadujemePožadujeme:
- znalost českého mzdového účetnictví, Zákoníku práce a souvisejících předpisů,
- přehled o personálních oblastech,
- praxe minimálně dva roky,
- znalost MS Office, zejména Excel,
- znalost systému Slim-Mzdy výhodou,
- samostatnost, odolnost vůči stresu, velmi dobré komunikační schopnosti, pečlivost a zodpovědnost,
- trestní bezúhonnost.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeNabízíme:
- smlouvu na hlavní pracovní poměr na 35-40 hodin týdně,
- 25 dní dovolené,
- stravenkový paušál.

Počet zobrazení nabídky práce: 5221             Inzerát Mzdový/á účetní a administrativní pracovník/ce vložen: 2021-11-11

Pracovní místo Mzdový/á účetní a administrativní pracovník/ce nabízí

Waldorfská škola České Budějovice - mateřská škola, základní škola a střední škola o. p. s.

    Waldorfská škola České Budějovice - mateřská škola, základní škola a střední škola o. p. s. je českou nestátní waldorfskou školou provozovanou obecně prospěšnou společností.
Její vzdělávací program je vystavěn na principech waldorfské pedagogiky.

IČO: 28068769

Adresa:
   M. Chlajna 23
   České Budějovice
   370 05

Kontakní osoba:   Irena Polívková

Tel.: 724 863 944
Fax.:
Email: polivkova.irena@waldorfcb.cz
Internet: http://waldorfcb.cz/