Jistá a stabilní práce v KFC Globus Zličín

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: ihned    Plat: 24000,-

Náplň práce

Hledáš práci na plný úvazek, stabilitu zaměstnání a jistotu pravidelné mzdy? Přidej se do našeho týmu, neboť my k tomu nabízíme ještě závazek k lidem a pozitivní přístup.

JAK BUDE VYPADAT TVŮJ BĚŽNÝ PRACOVNÍ DEN?
Nemusíš se bát, na začátku tě všechno naučí naši zkušení zaměstnanci a seznámí tě s tvými novými kolegy.
U pokladny můžeš obsluhovat naše hosty, kompletovat a vydávat jejich objednávky. Pokud by pokladna nebyla pro tebe, tak můžeš zajistit přípravu našich sendvičů a příloh. A jestli to stále není ono, tak se můžeš stát kuchařem a zajistit kvalitní kuřecí produkty.
Ať jde tvůj zájem o pozici jakýmkoli směrem, tak se určitě dozvíš, proč jsou naše produkty tak neodolatelné!

Požadujemespolehlivost a pozitivní přístup k práci

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme• po 3 měsících navýšení mzdy
• každý měsíc finanční bonus až 1.500 Kč za splnění tvého hodinového úvazku
• 20 dní řádné dovolené
• 5 dní volna navíc
• spropitné
• finanční odměnu za doporučení kamaráda
• možnost kariérního růstu
• stabilní zázemí společnosti a dlouhodobou spolupráci
• pravidelnou i nepravidelnou pracovní dobu, záleží na tobě
• jídlo na směně za pár korun
• zaměstnanecké akce
• výhody do všech našich značek (KFC, Starbucks, Pizza Hut i Burger King)
• skvělý tým lidí, který bude tvou oporou

Počet zobrazení nabídky práce: 4451             Inzerát Jistá a stabilní práce v KFC Globus Zličín vložen: 2021-11-18

Pracovní místo Jistá a stabilní práce v KFC Globus Zličín nabízí

AmRest s.r.o.

Předmět podnikání:
    fast food restaurace

IČO: 26476215

Adresa:
   Walterovo náměstí 329/3
   Praha
   15800

Kontakní osoba:   Petra Fořtová

Tel.: 724882776
Fax.:
Email: petra.fortova@amrest.eu
Internet: www.kfc.cz