Obsluha poloautomatických řezacích strojů

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Pardubický k.   Obor: provoz/výroba/kvalita    Nástup: dohodou    Plat: dohodou

Náplň práce

Baví vás práce ve výrobě?
Hledáte stabilní zaměstnání v české rodinné firmě?
Staňte se součástí našeho týmu!

Co u nás budete dělat:
• Práci na 3 směny (ranní, odpolední a noční), pouze 7,5 hodiny.
• Zpracovávat zakázky na poloautomatických řezacích strojích.
• Nastavovat, řídit a připravovat stroje.
• Připravovat, vkládat a odebírat materiál (papír, fólie, netkané textilie).
• Kontrolovat zakázky a stroj, aby bylo vše v pořádku a včas.

Požadujeme Co musíte mít a umět:
• Střední odborné vzdělání s výučním listem.
• Praxe není nutná, vše vás naučíme.
• Manuální zručnost, spolehlivost, flexibilitu.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeNa co se můžete těšit:
• Budete pracovat v české rodinné firmě.
• Dbáme na důkladné proškolení.
• Náborový příspěvek ve výši 30.000 Kč.
• Příspěvek na dopravu až 1000 Kč.
• Odměny za plnění úkolů
• 5 dní dovolené navíc a další firemní benefity...

Počet zobrazení nabídky práce: 4681             Inzerát Obsluha poloautomatických řezacích strojů vložen: 2022-03-29

Pracovní místo Obsluha poloautomatických řezacích strojů nabízí

STEPA s. r. o.

    Vyrábíme produkty z papíru se zaměřením na kancelářské potřeby, pokladní a parkovací servis, školní a výtvarné potřeby. Zpracováváme vysoce kvalitní papír pro výrobky průmyslové i každodenní hygieny.

IČO: 46506993

Adresa:
   Sázavská 995
   Lanškroun
   56301

Kontakní osoba:   Blanka Čečotková

Tel.: 603862433
Fax.:
Email: personalni@stepa.cz
Internet: www.stepa.cz