PRACOVNÍK/PRACOVNICE ÚKLIDU

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Zlínský k.   Obor: provoz/výroba/kvalita    Nástup: Ihned    Plat: dohodou

Náplň práce

Jsi pečlivá osoba, která má ráda pořádek a chceš, aby za tebou byly vidět výsledky? Pak hledáme právě tebe na úklid výrobních prostor, šaten, chodeb, denní místnosti a sociálního zařízení.

PožadujemePožadujeme pečlivost, ochotu, týmového ducha. Zkušenosti ve výrobní společnosti výhodou.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné: čeština

Řidičský průkaz

NabízímeNABÍZÍME:
- Stabilitu, lidský přístup a pohodovou atmosféru
- Ranní směnu na plný anebo zkrácený pracovní úvazek
- Pracovní oděv
- Výplatu na den včas
- Odměny na Vánoce a dovolenou, podíly na hospodářském výsledku společnosti
- 25 dnů dovolené
- Stravenky a možnost stravování přímo v areálu společnosti (každodenní výběr ze 4 druhů menu)
- Kávu na pracovišti zdarma
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Zájezdy na lyže, do divadel, permanentky na hokejová a fotbalová utkání
- Masáže a další benefity v sociálním programu společnosti.
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED.

Životopis zasílejte namartina.polachova@cardbox-packaging.com

Počet zobrazení nabídky práce: 5555             Inzerát PRACOVNÍK/PRACOVNICE ÚKLIDU vložen: 2022-02-02

Pracovní místo PRACOVNÍK/PRACOVNICE ÚKLIDU nabízí

Cardbox Packaging s.r.o.

Předmět podnikání:
    Výroba obalů z kartonu.

IČO: 29372801

Adresa:
   Zádveřice 48
   Zádveřice-Raková
   76312

Kontakní osoba:   Ing. Martina Polachová

Tel.: +420 602 765 626
Fax.:
Email: office.zadverice@cardbox-packaging.com
Internet: www.cardbox-packaging.cz