HledámPráci.cz - logo HledámPráci.cz - nabídka práce
HledámPráci.cz
        
Hledám Práci.cz TOP práce Extra Job Životopis vzor Průvodní dopis vzory Kontrola pracovní smlouvy IT/telekomunikace  administrativa  personalistika  finance  management  provoz/výroba  logistika/doprava  obchod/nákup/marketing    

Hledáme servisního technika!

 

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Moravskoslezský k.   Obor: provoz/výroba/kvalita    Nástup: 1.3.2022    Plat: dohodou
 

  

Náplň práce

Stanete se nepostradatelnou součástí skvělého a přátelského týmu elektrotechnické firmy, vyrábějící elektroniku pro důlní stroje. Počítáme s Vámi pro důležitou úlohu řízení a vykonávání servisní činnosti zde ve Starém Městě. Neočekáváme cestování přes celý svět ale trpělivou a kvalitní práci přímo ve výrobní továrně, tam, kde se stroje přímo rodí. Práce je zajímavá, pestrá a technicky zajímavá, s pečlivým zaškolením a podporou celého týmu počítáme.
  
PožadujemeVhodné je VŠ vzdělání, popřípadě SŠ vzdělání s adekvátní zkušeností v oboru, znalost funkčnosti a funkce slaboproudých elektronických obvodů, proaktivní a inovátorský přístup k práci, ochota se vzdělávat a osobnostně růst.

Je pro nás výhodou:

Hledáme zkušenost se servisem elektrotechnických dílů, řídicích systémů a komponent formou hardvérové a softvérové diagnostiky s výměnou vadného komponentu přímo na místě výroby stroje.
  
VzděláníVŠ/SŠ
  
Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:
  
Řidičský průkaz
  
NabízímeAktuální informace o naší společnosti naleznete na http://www.ferrit-electric.cz/cs/o-nas. Našim zázemím jsou zkušenosti a peníze získané za více jak 25let prosperity, mezinárodní působnost v Evropě, Asii, Africe a Jižní Americe.
Nabízíme práci na konkrétních projektech výzkumu a vývoje při využití nejmodernějších technologií v oboru, zřetelné výsledky práce a vynikající kolektiv. Budete se účastnit na seminářích a školeních. Motivujeme Vás k profesní růst v rozvíjejícím se oddělení. Přispějeme na stravování. Dodáme pracovní notebook a mobilní telefon. Nabídneme zaměstnanecké benefity.
  
  

Počet zobrazení nabídky práce: 1642             Inzerát Hledáme servisního technika! vložen: 2022-03-15
 

 
Pracovní místo Hledáme servisního technika! nabízí
 
 

Ferrit electric s.r.o.

 
 
Předmět podnikání:
    FERRIT ELECTRIC je dceřinou společností FERRIT, založenou s cílem vyvíjet a implementovat moderní elektronická mikroprocesorová řešení pro řízení a zabezpečení jak podzemních tak i pozemních důlních strojů určených i pro prostředí s nebezpečím výbuchu.
 
IČO: 29397740
 
Adresa:
   Na Zbytkách 41
   Staré Město
   739 01

 
Kontakní osoba:   Bártek Jiří
 
Tel.: +420 775 797 107
Fax.:
Email: kariera@ferrit-electric.cz
Internet: www.ferrit-electric.cz/cs/
 


    


© Hledám Práci.cz - personální server

www.hledampraci.cz
E-mail: personalni-server@hledampraci.cz
všechna práva vyhrazena