Stavbyvedoucí Český Krumlov

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: celá ČR   Obor: provoz/výroba/kvalita    Nástup: 1.4.2022    Plat: 35000,-

Náplň práce

-Organizace práce na zakázkách různého typu
-Kontrola kvality prováděné práce
-Zajišťování materiálu a techniky k zakázce
-Vedení potřebné dokumentace ke stavbě
-Spolupráce v týmu přípravář – stavbyvedoucí
-Cestování dle zakázek

Požadujeme-SŠ stavebního zaměření
-Alespoň 3 roky praxe v oboru jako mistr nebo asistent stavbyvedoucího
-Znalost čtení stavební dokumentace a orientace ve stavebním rozpočtu
-Samostatnost a schopnost řešit nestandardní situace

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízíme-Práci na hlavní pracovní poměr
-Firemní oblečení
-Mezifiremní benefity
-Nástup 1. 4. 2022

Počet zobrazení nabídky práce: 3026             Inzerát Stavbyvedoucí Český Krumlov vložen: 2023-06-19

Pracovní místo Stavbyvedoucí Český Krumlov nabízí

TOMA Olomouc, s.r.o.

Předmět podnikání:
    Průmyslové, inženýrské, bytové a občanské stavby.

IČO: 01810740

Adresa:
   Husitská 9
   Olomouc
   77900

Kontakní osoba:   Ing. Tereza Stratilová

Tel.: 604471884
Fax.:
Email: stratilova.t@tomaol.cz
Internet: http://tomaol.cz/