Obchodní zástupce v rodinné firmě + auto

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Brno   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: dle domluvy    Plat: dohodou

Náplň práce

• Díky Vašemu úsilí a pracovnímu nasazení budeme mít spoustu nových zákazníků a naše podnikání pokvete.
• S našimi stávajícími zákazníky budeme mít dlouhodobé vztahy.
• Naši zákazníci budou včas hradit faktury a respektovat pravidla naší spolupráce tak, aby nevznikaly pohledávky.
• Databáze potenciálních zákazníků, o kterou se s Vámi rádi podělíme, nezůstane netknutá, ale bude se pod Vaším přičiněním rozrůstat.
• Nabídky pro zákazníky budou připravené a odprezentované na základě jejich individuálních potřeb.

PožadujemeAbyste u nás uspěl/a, budete pro začátek potřebovat:

• Aktivní a energický přístup k práci i k životu, přirozenou schopnost efektivního řízení času
• Nemusíte mít praxi přímo z pozice obchodního zástupce, ale hledáme člověka s obrovskou chutí se učit, nevzdávat se po prvním neúspěchu, s duší obchodníka a s prokazatelnými výsledky z předešlých zaměstnání.
• Přehled v oblasti stavebních materiálů a zájem o obor.
• Řidičský průkaz sk. B - budete často v terénu, protože bez osobního kontaktu se obchod realizovat nedá.
• Znalost práce s počítačem - MS Office, interní systémy.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

NabízímeSvých zaměstnanců si vážíme, proto se u nás můžete těšit na:

• Služební automobil i k soukromým účelům, notebook a mobilní telefon.
• Dlouhodobé zaměstnání ve společnosti, pro kterou nebudete jen jedním nebo jednou z mnoha zaměstnanců. Stanete se novým členem velké rodiny.
• Volnost a podporu zároveň. Nikdo Vám nebude stát za zády, na druhou stranu však v začátcích a kdykoliv v průběhu Vaší kariéry s čímkoliv rádi pomůžeme.
• Výši odměny si přímo ovlivníte svou produktivitou, pracovním výkonem, přístupem k zákazníkům a uzavřenými obchody.
• Samostatné plánování Vašeho dne - telefonování, schůzky u klientů a administrativu si přizpůsobíte v rámci dne tak, jak potřebujete.
• Multisport karta
• Výhodné tarifní balíčky u Tmobile, slevy v DATART
• Možnost práce z domova a 3 dny Sick day
• Stravenky a občerstvení na pracovišti
• Finanční odměny za pracovní výročí
• Možnost zvýhodněných nákupů stavebních materiálů

Počet zobrazení nabídky práce: 6102             Inzerát Obchodní zástupce v rodinné firmě + auto vložen: 2022-02-09

Pracovní místo Obchodní zástupce v rodinné firmě + auto nabízí

Stavospol

    provádění staveb, jejich změn a odstraňování, zednictví, silniční motorová doprava

IČO: 15545521

Adresa:
   Staňkova 41
   Brno
   61200

Kontakní osoba:   Alena Jetelinová

Tel.: 730 528 111
Fax.:
Email: ajetelinova@stavospol.cz
Internet: www.stavospol.cz