Obsluha úpravny praných písků

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Brněnský k.   Obor: provoz/výroba/kvalita    Nástup: 1.3.2022    Plat: 27000,-

Náplň práce

Náplní práce je obsluha úpravny praných písků, údržba zařízení, nakládka písku na dopravníky a jiné práce k zajištění provozu pískovny. Jedná se o třísměnný provoz v období březen-listopad, přes zimní období pouze jednosměnný provoz při údržbě a opravách zařízení.
Místem výkonu práce je Pískovna Bzenec-Přívoz

Požadujemestrojnický nebo svářečský průkaz není podmínkou, zajistíme zaškolení a získání oprávnění

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízímezávodní stravování,
roční odměny ve formě poukázek na nákup zboží ve firemním obchodě

Počet zobrazení nabídky práce: 3083             Inzerát Obsluha úpravny praných písků vložen: 2022-02-17

Pracovní místo Obsluha úpravny praných písků nabízí

TVARBET MORAVIA, a.s.

Předmět podnikání:
    těžba a úprava písku

IČO: 13690558

Adresa:
   Dolní Valy 3739/4
   Hodonín
   69501

Kontakní osoba:   Kalinová Kamila

Tel.: 604658159
Fax.:
Email: piskovna@tvarbet-moravia.cz