Obchodní asistent - správce kmene Mladá Boleslav

Typ pracovního poměru: živnostenský list    Místo práce: Středoč. k.   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: 01.04.2022    Plat: 30000,-

Náplň práce

Domlouvání schůzek zkušeným poradcům s jejich klienty, postupné zaškolování a vzdělání pro samostatnou práci a péči o svěřený klientský kmen.

Požadujememin. SŠ vzdělání s maturitou, čistý VRT, výborné komunikační schopnosti, zdravé sebevědomí a chuť se vzdělávat, pracovat na sobě a profesně růst, zodpovědný přístup k práci i ke svěřeným klientům.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímePro nováčky v oboru komplexní adaptační program včetně fixního platu po dobu 12 měsíců, vícesložkové odměňování, pracovní dobu, kterou si přizpůsobíte svým potřebám, bezplatné zajištění potřebných zákonných certifikací, přátelské prostředí a individuální podpora manažera na vaší cestě stát se odborníkem ve světě pojištění a financí.

Životopis zasílejte nazuzana.kyjovska@generaliceska.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 3190             Inzerát Obchodní asistent - správce kmene Mladá Boleslav vložen: 2022-03-10

Pracovní místo Obchodní asistent - správce kmene Mladá Boleslav nabízí

Zuzana Kyjovská

Předmět podnikání:

IČO: 75207869

Adresa:
   Mládežnická 1436
   Mladá Boleslav
   29301

Kontakní osoba:   Zuzana Kyjovská

Tel.: 728160501
Fax.:
Email: zuzana.kyjovska@generaliceska.cz
Internet: https://www.generaliceska.cz/poradce-zuzana-kyjovska