Geodet/ka

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: provoz/výroba/kvalita    Nástup: 1.1.2023    Plat: 30000,-

Náplň práce

Samostatné provádění odborných činností při zeměměřických činnostech v geodetických základech, rozhodování o zřízení, přemístění nebo rušení bodů základních bodových polí,
práce v terénu při správě základních bodových polí, měřické práce včetně kancelářského zpracování výsledků,
výjezdy do terénu s týdenním návratem v měřické sezóně duben – listopad, řízení terénního motorového vozidla

Požadujemeslužební poměr podle zák. 234/2014
strukturovaný profesní životopis, motivační dopis a další požadované dokumenty.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme5 týdnů dovolené,
5 dnů indispozičního volna,
FKSP (penzijní připojištění, životní pojištění aj.),
stravování v závodní jídelně s příspěvkem organizace z FKSP,
možnost ubytování v zařízení úřadu,
pružná pracovní doba,
možnost osobního rozvoje v zájmu organizace,
práce v příjemném kolektivu

Životopis zasílejte najan.reznicek@cuzk.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 4099             Inzerát Geodet/ka vložen: 2022-08-31

Pracovní místo Geodet/ka nabízí

Zeměměřický úřad

    V rámci své působnosti Zeměměřický úřad vykonává správu zeměměřictví, provádí činnosti a plní věcné úkoly stanovené ročními prováděcími pokyny Úřadu v souladu s příslušnými obecně závaznými právními předpisy a předpisy Úřadu.

IČO: 60458500

Adresa:
   Pod sídlištěm 1800/9
   Praha 8
   182 11

Kontakní osoba:   Marie Narovcová, Bc. Miroslava Voleská

Tel.: 284 041 422, 284 041 412
Fax.:
Email: marie.narovcova@cuzk.cz; miroslava.voleska@cuzk.cz
Internet: https://www.cuzk.cz/Urady/Zememericky-urad/Zememericky-urad.aspx