TECHNIK - SPRÁVA NEMOVITOSTÍ

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: provoz/výroba/kvalita    Nástup: ihned    Plat: dohodou

Náplň práce

Firma zabývající se správou a údržbou nemovitostí se sídlem na Praze 6, přijme do svého kolektivu technika objektů. Náplní práce je zajištění úplné správy objektů SVJ, technická podpora, komunikace s klienty, subdodavateli, úřady. Práce v kanceláři i v terénu.

PožadujemeZkušenosti z oboru výhodou. Řidičský průkaz B podmínkou.

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

NabízímePráce možná na ŽL, nebo HPP - 20 dní dovolená, sick days, stravenkový paušál, volná pracovní doba, plat dohodou.

Životopis zasílejte namarcela_piskelova@jbbabylon.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 4569             Inzerát TECHNIK - SPRÁVA NEMOVITOSTÍ vložen: 2024-07-22

Pracovní místo TECHNIK - SPRÁVA NEMOVITOSTÍ nabízí

J.B.-Babylon, spol. s r.o.

Předmět podnikání:
    správa nemovitostí

IČO: 63670232

Adresa:
   Křenova 21
   Praha 6
   162 00

Kontakní osoba:   M.Piskelová

Tel.:
Fax.:
Email: info@jbbabylon.cz