VEDOUCÍ KONSTRUKČNÍHO ODDĚLENÍ

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Královehr. k.   Obor: management    Nástup: 1.6.2022    Plat: 70000,-

Náplň práce

Vaším „denním chlebem“ bude mimo jiné:
- Řízení menšího týmu konstruktérů
- Kontrola projektů (funkčnost, ekonomika, termíny)
- Řešení nestandardních situací
- Plnění svých dílčích úkolů v daném termínu a kvalitě

Výsledkem Vaší práce bude:
- Efektivně sestavený a splněný aktuální plán konstrukčního oddělení
- Fungující tým konstruktérů na jednotlivých projektech
- Technicky vyřešený stroj a kompletně předaný do výroby dle plánu
- Včas předaný stroj zákazníkovi v požadované kvalitě, ekonomice a termínu

PožadujemeCo potřebujete:
- Ochotu tvrdě pracovat, být samostatný, schopný nacházet řešení, vést tým lidí
- Prokazatelné výsledky ve vašich dosavadních aktivitách
- Prokazatelné znalosti programu SolidWorks na uživatelské úrovni (nebo jiný 3D program – Inventor…)
- ŘP sk. B a ochotu příležitostně cestovat

Výhodou:
- Znalost AJ na komunikační úrovni

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

NabízímeCo Vám můžeme zaručit?
- Pokud si Vás vybereme, dostanete svůj prostor pro Vaše nápady na zlepšení a optimalizaci
- Lidé jsou pro nás důležití, s každým pravidelně pracujeme a podporujeme ho v dalším odborném i profesním růstu
- Pokud budete mít skvělé výsledky, rozhodně Vás pohled na Váš osobní účet potěší
- Jistotu a stabilitu – naše společnost je zisková a stále rosteme
- Budete mít jistotu práce i v dnešní nejisté době – na českém trhu jsme již skoro 30 let a stabilně pokračujeme dál
- Neusínáme na vavřínech, stále mapujeme trh a podporujeme naše lidi, aby byli skutečnými odborníky

Životopis zasílejte nanabor@ortnb.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 2688             Inzerát VEDOUCÍ KONSTRUKČNÍHO ODDĚLENÍ vložen: 2022-05-23

Pracovní místo VEDOUCÍ KONSTRUKČNÍHO ODDĚLENÍ nabízí

Ort Nový Bydžov spol s r o

Předmět podnikání:
    strojírenství

IČO: 25917161

Adresa:
   Červeněves 98
   Smidary
   50353

Kontakní osoba:   Petra Kulhánková

Tel.: 605068182
Fax.:
Email: kulhankova@ortnb.cz
Internet: www.ortnb.cz