EXPEDIENT – skladník / řidič

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Moravskoslezský k.   Obor: logistika/distribuce/doprava    Nástup: 1.12.2022    Plat: 28000,-

Náplň práce

- příjem, skladování a výdej zboží
- vychystávání zboží dle objednávek
- rozvoz zboží zákazníkům dodávkovým vozidlem
- základní administrativa
- udržování pořádku a čistoty skladu a svěřeného vozidla

Požadujeme- chuť do práce
- SŠ vzdělání nebo vyučen
- řidičské oprávnění skupiny B (aktivní řidič)
- spolehlivost, pracovitost, samostatnost
- příjemné vystupování
- fyzická zdatnost

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízíme- výplatu vždy v termínu na účet
- 25 dní dovolené (týden nad zákonný rámec)
- hlavní pracovní poměr - jednosměnný osmihodinový provoz bez pracovních víkendů
- příspěvek na stravování, na penzijní/životní připojištění, na sport/kulturu/volný čas
- slevu na firemní výrobky
- zázemí stabilní společnosti s tradicí
- místo výkonu práce v Ostravě

Životopis zasílejte navitezslav.ruzicka@meridahk.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 6540             Inzerát EXPEDIENT – skladník / řidič vložen: 2022-11-10

Pracovní místo EXPEDIENT – skladník / řidič nabízí

Merida Hradec Králové, s.r.o.

Předmět podnikání:
    Prodej sanitárních zařízení a hygienických prostředků

IČO: 49815288

Adresa:
   Teslova, 2
   Ostrava 2
   70200

Kontakní osoba:   Růžička Vítězslav

Tel.: +420739048465
Fax.:
Email: vitezslav.ruzicka@meridahk.cz
Internet: www.merida.cz