pracovník realizace dopravního značení

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Českobud. k.   Obor: jiné    Nástup: 01.03.2021    Plat: 32000,-

Náplň práce

montáž dopravního značení

Požadujemeochota nárazově cestovat, flexibilita

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazA B E

Nabízímestabilní zaměstnání, práce na čerstvém vzduchu, pohyblivá pracovní doba, stravenky,

Počet zobrazení nabídky práce: 6175             Inzerát pracovník realizace dopravního značení vložen: 2021-03-22

Pracovní místo pracovník realizace dopravního značení nabízí

PasProRea s.r.o.

Předmět podnikání:
    dodávka a montáž dopravního značení
projekční činnost v oblasti dopravního značení
pasporty místních komunikací

IČO: 02343100

Adresa:
   Holkov 32
   Velešín
   38232

Kontakní osoba:   Mgr. Pavel Zíka

Tel.: 702074682
Fax.:
Email: obchod@pasprorea.cz