Vrátný/á Jihlava - Červený Kříž

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: celá ČR   Obor: jiné    Nástup: po dohodě    Plat: dohodou

Náplň práce

vrátnická činnost,kontrola zaměstnanců a vozidel
drobná administrativa
pochůzková činnost - jen při nočních směnách
denní i noční směny 12 hodinové (cca 3směny do týdne), dá se domluvit i jen denní směny
místo pracoviště: Červený Kříž (CTP Park)

Požadujemečistý rejstřík trestů
invalidní důchod
dobrá nálada a chuť pracovat

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeHlavní pracovní poměr, zkrácený úvazek pro invalidu
DPP pro ostatní i pro starobní důchodce
možnost volby směn
příspěvek na dopravu
pracovní uniforma samozřejmostí
mzda 110Kč/hod.+příplatky

Počet zobrazení nabídky práce: 1733             Inzerát Vrátný/á Jihlava - Červený Kříž vložen: 2024-03-20

Pracovní místo Vrátný/á Jihlava - Červený Kříž nabízí

AVES Utility s.r.o.

Předmět podnikání:
    bezpečnostní služby

IČO: 03289401

Adresa:
   Mostecká 9
   Brno
   61400

Kontakní osoba:   Součková Hana

Tel.: 607093730
Fax.:
Email: prace@avesplus.cz