HledámPráci.cz - logo HledámPráci.cz - nabídka práce
HledámPráci.cz
        
Hledám Práci.cz TOP práce Extra Job Životopis vzor Průvodní dopis vzory Kontrola pracovní smlouvy IT/telekomunikace  administrativa  personalistika  finance  management  provoz/výroba  logistika/doprava  obchod/nákup/marketing    

Prodejce se znalostí online marketingu

 

Typ pracovního poměru: živnostenský list    Místo práce: Praha   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: 01.02.2023    Plat: dohodou
 

  

Náplň práce

Do parfumérie a kosmetického studia přijememe prodejce se znalostí online marketingu. Provozovna se nachází na Praze 8, Sokolovská 689/115.
Náplň práce: zajištění chodu prodejny a kosmetického salonu, komunikace se zákazníky, prodej parfémů a kosmetiky v obchodě, balení a odesílání zásilek z e-shopu, kontrola a zadávaní rezervací do systému kosmetického salonu, pokladní manipulace s peněžní hotovostí , aktualizace informací, propagace a vedení účtu Parfumeuru na Facebooku, Instagramu, propagace některých značek v rámci EU a komunikace s velkoobchodními odběrateli.
  
PožadujemePožadujeme: středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání , znalost PC, přátelský přístup, komunikativnost, spolehlivost, pečlivost, samostatnost , zodpovědnost a loajalitu, trestní bezúhonnost, znalost češtiny, angličtiny slovem a písmem, znalost ukrajinštiny nebo ruštiny, zájem o kosmetiku a parfémy vítán.
  
VzděláníVŠ/SŠ
  
Jazykové znalosti- aktivně: angličtina, ruština,
- pasivně:
- jiné:
  
Řidičský průkaz
  
NabízímeNabízíme: zajímavou práci v krásném, novém prostředí, osobní ohodnocení, slevy na produkty pro zaměstnance. Veškerou práci spojenou se systémem e-shopu a odesláním zásilek naučíme. Práce na DPP, živnostenský list. Pracovní doba: po-pa, sobota dle dohody. Plát dle dohody, na DPP minimálně 150,- Kč/hodina, výše platu se odvíjí od znalostí pracovníka, zájmu a ochoty pracovat.
  
  

Počet zobrazení nabídky práce: 1626             Inzerát Prodejce se znalostí online marketingu vložen: 2023-06-26
 

 
Pracovní místo Prodejce se znalostí online marketingu nabízí
 
 

PARFUMEUR s.r.o.

 
 
Předmět podnikání:
    Prodej kosmetiky a parfému, kosmetické služby.
 
IČO: 02912643
 
Adresa:
   Sokolovská 689/115
   Praha 8
   18600

 
Kontakní osoba:   Anna Tuzova
 
Tel.: 775038888
Fax.:
Email: obchod@parfemy-parfumeur.cz
Internet:
 


    


© Hledám Práci.cz - personální server

www.hledampraci.cz
E-mail: personalni-server@hledampraci.cz
všechna práva vyhrazena