Baví vás komunikace se zákazníky a obchodní svět?

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Královehr. k.   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup:     Plat: 30000,-

Náplň práce

Společnost Kartáče Souček, s.r.o. vyrábí produkty, které pomáhají udržet čisté a zdravé životní prostředí pro nás všechny. Buďte u rozvoje rodinné firmy s 30-letou tradicí.

Referent/ka zakázek
• Věříte v prozákaznický přístup?
• Udržíte systém tam, kde ostatní vytvářejí chaos?
• Rád/a při práci používáte zdravý selský rozum?
• Co začnete, také dokončíte?
• Pak je tato pozice určena přesně pro vás!
Hledáme člověka, který nečeká, až mu někdo práci přidělí, ale naopak dokáže pracovat samostatně a těší ho komunikace s druhými lidmi.

Co bude výsledkem Vaší práce?
Kompletně vyřízená a odeslaná objednávka na místo určení
Perfektně zodpovězené dotazy zákazníků
Aktuální databáze zákazníků i produktů

Rádi vás přijmeme ihned nebo dle dohody.
Pokud vás nabídka zaujala, pošlete nám životopis s popisem vaší dosavadní praxe na e-mail: katerina.souckova@kartace.com
Těšíme se na vás!

PožadujemeOchota být samostatný a pečlivý
Uživatelská znalost práce na PC

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeMzda 30 000 - 33 000 Kč
Jedná se o různorodou práci v rodinné firmě, kde za sebou uvidíte konkrétní výsledky
Příspěvek na stravování
Možnost svými pracovními výsledky přímo navýšit svůj finanční příjem.
Pracovat ve firmě, která hradí své závazky svým zaměstnancům včas!

Počet zobrazení nabídky práce: 1895             Inzerát Baví vás komunikace se zákazníky a obchodní svět? vložen: 2024-04-16

Pracovní místo Baví vás komunikace se zákazníky a obchodní svět? nabízí

Kartáče Souček, s.r.o.

IČO: 28780795

Adresa:
   Pardubická 216
   Hradec Králové
   50004

Kontakní osoba:   Kateřina Langerová

Tel.:
Fax.:
Email: katerina.langerova@kartace.com
Internet: www.kartace.com