Máte technické myšlení a chcete pečovat o stroje?

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Královehr. k.   Obor: provoz/výroba/kvalita    Nástup:     Plat: 37000,-

Náplň práce

Společnost Kartáče Souček, s.r.o. vyrábí produkty, které pomáhají udržet čisté a zdravé životní prostředí pro nás všechny. Buďte u rozvoje rodinné firmy s 30-letou tradicí.

Technik/technička
• Zručnost je vaší silnou stránkou?
• Stojíte si za kvalitně odvedenou prací?
• Pak jste tu správně!
Nejsme korporát, lidi nejsou pro nás jen číslo, pokud přijdete s nějakým nápadem, můžeme ho zrealizovat. Ať je situace jaká chce, my jedeme dál!

Co bude výsledkem Vaší práce?
Opravené a funkční stroje
Nákup náhradních dílů, aby byla zajištěna plynulost výroby

Rádi vás přijmeme ihned nebo dle dohody.
Pokud vás nabídka zaujala, pošlete nám životopis s popisem vaší dosavadní praxe na e-mail: katerina.souckova@kartace.com

Těšíme se na vás!

PožadujemeZnalost hydraulických a pneumatických systémů, vyhláška 50 výhodou
Ochota pracovat samostatně a pečlivě
Dosavadní ověřitelná praxe v oboru

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeMzda 37 000-40 000 Kč, funkční stroje Vám zajistí i víc
Jednosměnný provoz (víkendy nepracujeme)
Příspěvek na stravování
Za dobře odvedenou práci Vás adekvátní odměna rozhodně nemine – šikovných lidí si považujeme!
Pracovat ve firmě, která hradí své závazky svým zaměstnancům včas

Počet zobrazení nabídky práce: 2699             Inzerát Máte technické myšlení a chcete pečovat o stroje? vložen: 2024-07-11

Pracovní místo Máte technické myšlení a chcete pečovat o stroje? nabízí

Kartáče Souček, s.r.o.

IČO: 28780795

Adresa:
   Pardubická 216
   Hradec Králové
   50004

Kontakní osoba:   Kateřina Langerová

Tel.:
Fax.:
Email: katerina.langerova@kartace.com
Internet: www.kartace.com