Skvělá brigáda pro všechny co umí ČESKY,až 180Kč/h

Typ pracovního poměru: brigáda    Místo práce: Praha   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: dohodou    Plat: 10000,-

Náplň práce

Pokud hledáš fajn brigádu někde v kanceláři mezi prima kolektivem se stabilním příjmem a možností flexibilního plánování směn, pojď k nám. :-)

Jsme holešovické call centrum zabývající se prodejem jednoduchých a fajn projektů. Patříme mezi špičku na českém trhu a hravě naučíme obchodovat každého nováčka. :-)

Náplň práce:

*Telefonické kontaktování stávajících klientů.
*Prezentace kvalitních produktů a zajímavých služeb.
*Práce na PC a zpracování drobné administrativy.

PožadujemeCo bychom u Tebe ocenili:
*Základní znalost PC.
*Příjemné mluvené vystupování v ČESKÉM JAZYCE.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné: Čeština na úrovni rodilého mluvčího

Řidičský průkaz

Nabízíme*Žádné navolávání studených kontaktů, ale pracujete pouze s databází stálých klientů.
*Fajn pohodovou práci.
*Intenzivní zaškolení nováčků.
*Flexibilní pracovní dobu. Plánuješ si, jak ti to zrovna vyhovuje.
*Fix 120Kč/h + provize za uzavřené objednávky – průměrný obchodník si u nás vydělá až 180Kč/h.
*Super kolegy .

Jestli jsi ostřílený hráč v oboru nebo snad jen zapáleným nováčkem, určitě jsi náš člověk.
Pošli mi životopis a já se ti určitě ozvu.
Těším se na reakce.

Hanka

Počet zobrazení nabídky práce: 1392             Inzerát Skvělá brigáda pro všechny co umí ČESKY,až 180Kč/h vložen: 2024-07-11

Pracovní místo Skvělá brigáda pro všechny co umí ČESKY,až 180Kč/h nabízí

Intelligent Connections s.r.o.

Předmět podnikání:
    Telemarketingová a marketingová společnost

IČO: 10810285

Adresa:
   Dělnická 213/12
   Praha
   17000

Kontakní osoba:   Hana Andršová

Tel.: +420724567196
Fax.:
Email: nabor@formicagroup.cz
Internet: www.formicagroup.cz