Máš maturitu a hledáš brigádu? i 150Kč/h

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: management    Nástup: Ihned    Plat: 110,-

Náplň práce

Jsme holešovické call centrum a řadíme se mezi špičku v oblasti telemarketingu.

Hledáme nové kolegy do našeho týmu Telefonních specialistů, kteří budou kontaktovat stávající klienty ohledně nabídky produktů jako jsou vitamíny, přírodní doplňky stravy, kosmetické balíčky - nebo nabídky služeb jako je úrazové pojištění, zajištění domácnosti nebo pracovní neschopnosti.

Požadujeme*Příjemný hlasový projev.
*Základní znalost práce na PC.
*Chuť telefonovat a učit se.
*Docházku alespoň 90h/měs.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné: Výborná čeština

Řidičský průkaz

Nabízíme*Dlouhodobou spolupráci
*Garanci fixní hodinové sazby.
*Atraktivní provize za uzavřené objednávky již po telefonu.
*Průměrnou výdělek po měsíčním zaškolení 150 Kč/hod a následný progres.
*Možnost výběru směn –ranní i odpolední
*Moderní pracoviště, přátelský a rodinný kolektiv všech věkových kategorií, lidský přístup.
*Zdarma neomezený vstup do fit centra se saunou…
*Výbornou dostupnost na pracoviště MHD – stanice metra Nádraží Holešovice a Vltavská.
*Precizní individuální zaškolení.
*Zlepšování Vašich komunikačních a prodejních dovedností, získání certifikace od ČNB.
*Praxi do životopisu.

V případě zájmu nám zašlete Váš životopis nebo kontaktní údaje a my Vás obratem budeme telefonicky kontaktovat. Těšíme se na Vaše reakce!

Za Tým FORMICA Míša :)

Počet zobrazení nabídky práce: 789             Inzerát Máš maturitu a hledáš brigádu? i 150Kč/h vložen: 2024-02-02

Pracovní místo Máš maturitu a hledáš brigádu? i 150Kč/h nabízí

Intelligent Connections s.r.o.

Předmět podnikání:
    Telemarketingová a marketingová společnost

IČO: 10810285

Adresa:
   Dělnická 213/12
   Praha
   17000

Kontakní osoba:   Hana Andršová

Tel.: +420724567196
Fax.:
Email: nabor@formicagroup.cz
Internet: www.formicagroup.cz