Asistent/ka prodeje

Typ pracovního poměru: živnostenský list    Místo práce: Ústecký k.   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: dle domluvy    Plat: 35000,-

Náplň práce

Hledáme parťáky pro naši pobočku!

Chceš ovlivnit výši svého příjmu?
Mít oporu největší realitní kanceláře v republice?
Vydělat si peníze a přitom mít svobodu?

Zavolej, rádi ti řekneme víc!

Požadujemeochotu učit se

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízímevlastní know-how, podpora při zaškolení, unikátní interní systém

Počet zobrazení nabídky práce: 1487             Inzerát Asistent/ka prodeje vložen: 2024-01-04

Pracovní místo Asistent/ka prodeje nabízí

LUDOMA s.r.o

Předmět podnikání:
    zprostředkování prodeje nemovitistí

IČO: 03131025

Adresa:
   Jakoubka ze Stříbra 134/15
   Chomutov
   43001

Kontakní osoba:   Markéta Jelínková

Tel.: 724757618
Fax.:
Email: mjelinkova@mmreality.cz