Kuchař/ka

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Středoč. k.   Obor: provoz/výroba/kvalita    Nástup: 1.4.2024    Plat: dohodou

Náplň práce

V rámci České republiky patříme mezi přední a největší poskytovatele skupinového ubytování pro volný čas s širokou nabídkou nejen sportovního vyžití.

Kuchař bude obklopen menším kolektivem spolupracovníků pro zajištění chodu kuchyně. Bude se podílet na rozvoji moderní gastronomie. Bude připravovat menu, catering, gril pro firemní akce významných společností, sportovních soustředění a školních pobytů v zázemí moderně vybavené kuchyně.

PožadujemeHledáme spolehlivého, zodpovědného kuchaře, který je odolný proti stresu, umí vařit a je časově flexibilní.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeNabízíme pestrou náplň práce, zázemí stabilní české společnosti, přátelské pracovní prostředí, zajímavé mzdové ohodnocení a bonusy za kvalitně odvedenou práci. Nabízíme i možnost ubytování v areálu, možnost využití služebního vozu. K tomu bezplatné stravování, kafeterie.

Počet zobrazení nabídky práce: 232             Inzerát Kuchař/ka vložen: 2024-04-30

Pracovní místo Kuchař/ka nabízí

Rekreační areál Zbraslavice s.r.o.

    Vedoucí provozu stravovacích, ubytovacích a dalších zařízení

IČO: 09774939

Adresa:
   Zbraslavice 255
   Zbraslavice
   28521

Kontakní osoba:   Aleš Navrátil

Tel.: 603 415 112
Fax.:
Email: naalko@seznam.cz
Internet: zbraslavice.eu