Asistent prodeje, realitní makléř

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Středoč. k.   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: 20.01.2024    Plat: 99000,-

Náplň práce

Nevycházíte s financemi? Chcete mít flexibilní práci? Vyhledáváte pohodový kolektiv? U nás máte možnost se realizovat. Pokud chcete plnit své sny a sny klientů, nebo řídit svůj vlastní tým, jít s dobou a s moderní technologií, pak jste zde správně. Požadavky na Vás nejsou náročné: komunikativnost, lidskost, rád(a)se učit novým věcem, výhoda je mít ŘP sk B. a základ s počítačem.

PožadujemeHledáme někoho trpělivého, co se rád učí novým věcem.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

NabízímeNa trhu nemovitostí je pohyb za každé situace. Lidé se rodí, stěhují, dědí. A když je pohyb, je třeba realitní kancelář. A když už se věnovat realitám, tak ideálně s nejsilnější a nejdůvěryhodnější značkou na trhu.

Počet zobrazení nabídky práce: 218             Inzerát Asistent prodeje, realitní makléř vložen: 2024-01-16

Pracovní místo Asistent prodeje, realitní makléř nabízí

Sawage Ice s.r.o

Předmět podnikání:
    nákup a prodej

IČO: 02938049

Adresa:
   Rašínova 1865
   Úvaly
   25082

Kontakní osoba:   Michal Dvořák

Tel.: 725191855
Fax.:
Email: kolincentrum@mmreality.cz
Internet: https:/www.mmreality.cz/realitni-kancelare/kolincentrum/