Obchodní technik - Morava

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: celá ČR   Obor: management    Nástup: ihned    Plat: 45000,-

Náplň práce

Chceš se učit od nejlepších a stát se specialistou v oblasti hydroizolací a sanací vlhkého zdiva?
Chceš se potkávat se zajímavými lidmi?

Potřebujeme rozšířit náš tým o obchodníka se stavebně - technickým myšlením, který se nebojí různorodé práce v kanceláři i v terénu.

Jak bude vypadat tvůj pracovní den:
• vyhledávání nových kontaktů a efektivní domlouvání schůzek pro nabídku našich služeb nebo konzultaci řešení,
• vedení obchodních jednání s nabídkou služeb a získání podkladů pro zpracování projektové nabídky nebo stavebně - technického posudku,
• zpracování informací, vzorků a dokumentů z jednání a konzultace s kolegy.
Výsledkem tvojí práce bude získaná obchodní příležitost v rámci realizace stavby nebo rekonstrukce budovy a návrh řešení.

PožadujemeCo ti určitě nesmí chybět:
• znalosti ze stavebnictví minimálně na úrovni SŠ stavební,
• orientace ve stavebně - technické dokumentaci a výkresech,
• velmi dobré komunikační dovednosti, zodpovědnost, důslednost a časová flexibilita, ale i skvělý time management,
• smysl pro detail a přesnost při vedení obchodní administrativy a správy projektů,
• řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně: němčina,
- jiné:

Řidičský průkazB

NabízímeCo u nás získáš:
• odbornost - staneš se odborníkem, který dokáže prosadit nabídku naších služeb u zákazníka (projektanti, architekti, stavebníci, ...).
• zaškolení - získáš odborné i obchodní zaškolení a myslíme i na osobnostní rozvoj našich kolegů.
• různorodou práci - budeš se pohybovat na stavbách, úřadech i v projekčních kancelářích,
ale i pracovat v kanceláři.

Místo výkonu práce: Brno a Jihomoravský kraj

Počet zobrazení nabídky práce: 376             Inzerát Obchodní technik - Morava vložen: 2024-08-27

Pracovní místo Obchodní technik - Morava nabízí

Realsan Group s.r.o.

Předmět podnikání:
    Stavebnictví

IČO: 28701062

Adresa:
   Mrštíkova 399/2a
   Česká Lípa
   47001

Kontakní osoba:   Věra Košťálová

Tel.: +420725305311
Fax.:
Email: kostalova@realsan.cz
Internet: www.realsan.cz