Přípravář - sanace vlhkého zdiva

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: celá ČR   Obor: provoz/výroba/kvalita    Nástup: ihned    Plat: 40000,-

Náplň práce

Umíš pracovat v CADu, ale sedět celé dny u počítače by tě nebavilo?
Připadá ti fér, že čím více práce zastaneš, tím více si vyděláš?
Chceš se učit od nejlepších a časem se i sám/sama podílet na návrzích řešení nebo hlídat správnost provedených prací na stavbách?

Potřebujeme posílit náš tým o někoho, kdo nám pomůže zpracovávat zákresy a rozpočty pro naše zákazníky, případně provést v terénu měření potřebná pro návrhy těch správných řešení. Můžeš být člověk z praxe i šikovný/á a schopný/á absolvent/ka.

PožadujemeCo není nutné, ale může se ti to hodit:
• umíš pracovat s rozpočtovým programem KROS plus – pokud ne, naučíme tě to

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně: němčina,
- jiné:

Řidičský průkazB

NabízímeTvůj pracovní den:
• 50 % času strávíš u PC s půdorysy, technickými zprávami, stavebními výkresy i fotkami ze staveb;
• 50 % v terénu přímo na stavbách, kde se budeš účastnit kontrolních dnů a učit se, abys mohl časem vykonávat i samostatný autorský dozor;
• budeš v úzké komunikaci se svým nadřízeným i kolegy, kteří ti budou dávat konkrétní úkoly ke zpracování;
• naučíš se provádět a vyhodnocovat odběry vzorků a měření přístrojem Moist.

Počet zobrazení nabídky práce: 362             Inzerát Přípravář - sanace vlhkého zdiva vložen: 2024-05-28

Pracovní místo Přípravář - sanace vlhkého zdiva nabízí

Ecrypt s.r.o.

Předmět podnikání:
    Stavebnictví

IČO: 28474155

Adresa:
   Na Maninách 1424/23
   Praha 7
   17000

Kontakní osoba:   Věra Košťálová

Tel.: +420725305311
Fax.:
Email: kostalova@realsan.cz
Internet: www.ecrypt.cz