Mistr výroby (m/ž) pro Plzeňskou truhlárnu!

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Plzeňský k.   Obor: provoz/výroba/kvalita    Nástup:     Plat: 35000,-

Náplň práce

- Plánování, vedení, organizace a kontrola atypické výroby
- Komunikace s výrobou, konstrukcí a vedením firmy
- Vyhodnocování zakázek
- Kompletní péče o výrobu – zadání výroby, konzultace atd.

Tvým výsledkem práce je hotový výrobek podle výkresové dokumentace, ve stanoveném termínu.

Požadujeme- Mít technické zaměření – musíš umět číst ve výkresové dokumentaci.
- Prokazatelných výsledků ve svých dosavadních aktivitách (práce, brigáda, praxe).
- Musíš umět komunikovat, organizovat a plánovat

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízíme- Stabilní zázemí naší společnosti.
- Budeš vědět, co děláš a pro koho to je.
- Při své práci se setkáš s lidmi, které vidíš v televizi nebo o nich čteš na internetu.
- Šéfa, který si s tebou popovídá, vyslechne tě, podpoří a poradí ti.
- Dělat s velkým portfoliem materiálů – dýhování, lakování a další.

Počet zobrazení nabídky práce: 1449             Inzerát Mistr výroby (m/ž) pro Plzeňskou truhlárnu! vložen: 2024-08-29

Pracovní místo Mistr výroby (m/ž) pro Plzeňskou truhlárnu! nabízí

PERFORMIA, spol. s.r.o.

Předmět podnikání:
    výroba, obchod a služby, zprostředkování zaměstnání

IČO: 27159990

Adresa:
   Türkova 2332/1
   Praha
   14900

Kontakní osoba:   Anna László

Tel.:
Fax.:
Email: laszlo@performia.cz