Obsluha přípravny - dělník keramické výroby

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Olomoucký k.   Obor: provoz/výroba/kvalita    Nástup:     Plat: 37000,-

Náplň práce

Nebojíš se pořádné práce?
Chceš, pracovat ve firmě, která v Čechách úspěšně působí přes 30 let?
Přidej se k nám!

Hledáme kolegu na pozici obsluha přípravny pro náš výrobní závod v Jezernici (okres Přerov).

Co Tě u nás čeká?

obsluha výrobní linky přípravny, řízení VZV a provádění údržbových prací
práce v nepřetržitém provozu, 12 hod směny, PO - PÁ
možnost postupu na další pozice, pokud ti práce půjde od ruky
dlouhodobá spolupráce ve stabilní společnosti - u nás můžeš pracovat do důchodu
pravidelná valorizace mzdy

Tato pozice není svým charakterem vhodná pro ženy. Součástí náplně práce je zvedání těžkých břemen pro ženy nad zákonem povolené váhy.

PožadujemeBez čeho se u nás neobejdeš?

řidičský průkaz skupiny B, C, nebo T
praxe v obsluze VZV, osvědčení na řízení VZV – není podmínkou, v případě potřeby zajistíme obnovu
znalosti na úrovni SOU/SŠ technického oboru výhodou
spolehlivost a zodpovědnost

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeCo nabízíme?

5 týdnů dovolené
závodní stravování a nápoje na pracovišti
příspěvek na penzijní pojištění 1.500 Kč měsíčně
v případě splnění hospodářského výsledku celé firmy 13. mzda
podle dojezdové vzdálenosti příspěvek na dojíždění (80 Kč za 1 km, max. 4.000 Kč)
program kafeterie od Pluxee (bývalé Sodexo) - pravidelné roční příspěvky + možnost získání individuálních příspěvků za inovace
Multisport karta 430 Kč měsíčně
zaměstnanecké slevy na produkty - vyrábíme střešní tašky Tondach, cihly Porotherm, betonové prvky Semmelrock, potrubí Pipelife
odměna za odpracované roky
odměna za životní jubilea
právní poradenství zdarma aj.

Počet zobrazení nabídky práce: 1181             Inzerát Obsluha přípravny - dělník keramické výroby vložen: 2024-06-05

Pracovní místo Obsluha přípravny - dělník keramické výroby nabízí

Wienerberger s.r.o.

    Ve Wienerbergeru nabízíme moderní bydlení, které inovujeme s láskou a úctou k přírodě i tradici. Základem je systémové řešení s využitím zdiva Porotherm, střechy Tondach, fasády Terca a dlažby Penter i Semmelrock. Výsledkem je funkční a zdravý domov.

IČO: 00015253

Adresa:
   Plachého 388/28
   České Budějovice 1
   370 01

Kontakní osoba:   Pavla Blažková

Tel.:
Fax.:
Email: alena-subrtova@centrum.cz