Elektrikář - Novosedly

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Brněnský k.   Obor: provoz/výroba/kvalita    Nástup:     Plat: 60000,-

Náplň práce

Hledáme kolegu na pozici provozního elektrikáře do závodu v Novosedlech.

Co tě u nás čeká?

Práce v nepřetržitém režimu: 4 dny ranní (6 -14:30 hod), 2 dny volno, 4 dny odpolední (18 - 2 hod), 2 dny volno
opravy a údržba elektrických zařízení ve výrobě
opravy elektrického zařízení budov závodu
analýza a odstraňování poruch na výrobním zařízení s PLC systémy
spolupráce se směnovým zámečníkem
spolupráce na zavádění nových technologii do provozu
Výhodou: znalost základního nastavení frekvenčních měničů
základní znalost řídících systémů Simatic S5, S7

PožadujemeCo čekáme my?

ukončené střední vzdělání s výučním listem nebo maturitou
kvalifikaci v souladu s NV č. 194/2022 Sb. § 5, případně vyšší (nebo platnou kvalifikaci na základě vyhlášky č. 50/1978 Sb. § 6, případně vyšší)
orientace v elektro dokumentaci
zodpovědnost, samostatnost
manuální zručnost
základní dovednosti práce s PC

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeNabízíme

5 týdnů dovolené
závodní stravování a nápoje na pracovišti
příspěvek na penzijní pojištění 1.500 Kč měsíčně
v případě splnění hospodářského výsledku celé firmy 13. mzda
podle dojezdové vzdálenosti příspěvek na dojíždění (80 Kč za 1 km, max. 4.000 Kč)
program kafeterie od Pluxee (bývalé Sodexo) - pravidelné roční příspěvky + možnost získání individuálních příspěvků např. za inovace
Multisport karta 430 Kč měsíčně
zaměstnanecké slevy na produkty - vyrábíme střešní tašky Tondach, cihly Porotherm, betonové prvky Semmelrock, potrubí Pipelife
odměna za odpracované roky
odměna za životní jubilea
právní poradenství zdarma aj.

Počet zobrazení nabídky práce: 258             Inzerát Elektrikář - Novosedly vložen: 2024-06-05

Pracovní místo Elektrikář - Novosedly nabízí

Wienerberger s.r.o.

    Ve Wienerbergeru nabízíme moderní bydlení, které inovujeme s láskou a úctou k přírodě i tradici. Základem je systémové řešení s využitím zdiva Porotherm, střechy Tondach, fasády Terca a dlažby Penter i Semmelrock. Výsledkem je funkční a zdravý domov.

IČO: 00015253

Adresa:
   Plachého 388/28
   České Budějovice 1
   370 01

Kontakní osoba:   Pavla Blažková

Tel.:
Fax.:
Email: alena-subrtova@centrum.cz