Střídač profesí ve výrobě cihel - Jezernice

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Olomoucký k.   Obor: provoz/výroba/kvalita    Nástup: ihned    Plat: 38000,-

Náplň práce

Chcete se stát posilou úspěšného týmu?
Máte zájem o práci ve stabilní společnosti?
Chcete pracovat v tradičním cihlářském průmyslu?

Hledáme kolegu na pozici Střídač profesí pro náš výrobní závod v Jezernici (okres Přerov).

Co Tě u nás čeká?
Náplní práce nového kolegy bude obsluha výrobních linek, VZV, kolového nakladače a provádění údržbových prací. Střídač pracuje v nepřetržitém provozu, který má rozvržen dle harmonogramu na 12 hod. směny.

V případě potřeby zajistíme odborné zaškolení např. průkaz na VZV, topičský průkaz, strojnický průkaz atd.
Pokud Ti práce půjde od ruky, máš možnost postupu na další pozice.
Při vyšší zastupitelnosti možnost vyššího výdělku.

PožadujemeBez čeho se u nás neobejdeš?
řidičský průkaz skupiny B, C, nebo T
znalosti na úrovni SOU/SŠ technického oboru výhodou
spolehlivost a zodpovědnost

Hledáme týmového hráče, který doplní náš sehraný kolektiv.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeNa co se pak můžeš těšit?
nástupní mzda 35.000,- až 38.000,- včetně příplatků
5 týdnů dovolené
13. mzdu
příspěvky na penzijní připojištění
příspěvky na dopravu
zázemí stabilní společnosti v tradičním cihlářském odvětví
různorodou práci s možností seberealizace
práci v nepřetržitém provozu - rozvrženou dle harmonogramu - 12 hod. směny
zaškolení a podporu kolegů
možnost profesního růstu
další benefity společnosti – zaměstnanecké slevy na produkty, příspěvky na stravování, nápoje na pracovišti, příjemné pracovní prostředí, firemní akce, právní poradenství, Multisport karta, příspěvky do cafeterie Sodexo - program Benefit plus, aj.

Počet zobrazení nabídky práce: 861             Inzerát Střídač profesí ve výrobě cihel - Jezernice vložen: 2024-06-05

Pracovní místo Střídač profesí ve výrobě cihel - Jezernice nabízí

Wienerberger s.r.o.

    Ve Wienerbergeru nabízíme moderní bydlení, které inovujeme s láskou a úctou k přírodě i tradici. Základem je systémové řešení s využitím zdiva Porotherm, střechy Tondach, fasády Terca a dlažby Penter i Semmelrock. Výsledkem je funkční a zdravý domov.

IČO: 00015253

Adresa:
   Plachého 388/28
   České Budějovice 1
   370 01

Kontakní osoba:   Pavla Blažková

Tel.:
Fax.:
Email: alena-subrtova@centrum.cz