Obchodník s nemovitostmi u M&M reality

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: celá ČR   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: 1.7.2024    Plat: 56000,-

Náplň práce

Krásný dobrý den, rád bych se úvodem představil. Jmenuji se Tomáš Hrouda a jsem oblastním manažerem společnosti M&M reality holding a.s. v Plzeňském kraji. V Plzni jsem vedoucí třinácti členného týmu, který se rok co rok umisťuje na prvních příčkách v celorepublikovém vyhodnocení.
Každý měsíc přijmeme do nabídky více jak sto nových nemovitostí. Nabídky přibývají a s tím je potřeba přijmout, vyškolit a naučit i nové makléře.

PožadujemeKoho hledáme:
Lidi, kteří mají zájem si změnit život. Ať už jste čerstvě po škole, nebo z rutiny děláte práci, která vás již nenaplňuje. Přijďte na pohovor k nám, kde je každý den něčím jiný a zajímavý.
Budu se těšit na setkání s Vámi
Tomáš Hrouda
Oblastní manager Plzeň

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

NabízímeJak to celé bude probíhat?
První den tě seznámím s tvým mentorem, který tě bude provázet krok po kroku v zaučení tvé makléřské kariéry. Připravíme tě na složení zkoušky z odborné způsobilosti, která je potřebná pro práci makléře v ČR. Tvůj fokus zaměříme na aktivity, které od prvního momentu vedou k úspěchu v tomto tak atraktivním oboru.

Počet zobrazení nabídky práce: 579             Inzerát Obchodník s nemovitostmi u M&M reality vložen: 2024-07-06

Pracovní místo Obchodník s nemovitostmi u M&M reality nabízí

TOP LUXURY LIVING s.r.o.

Předmět podnikání:
    Realitní kancelář

IČO: 01531603

Adresa:
   Šafaříkovy Sady 2/3
   Plzeň
   30100

Kontakní osoba:   Tomáš Hrouda

Tel.: 774610809
Fax.:
Email: throuda@mmreality.cz
Internet: tomashroudareality.cz