Obchodní zástupce

Typ pracovního poměru: živnostenský list    Místo práce: celá ČR   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup:     Plat: 99000,-

Náplň práce

Přidejte se k nám a změňte svůj život!

Hledáme odvážné a ambiciózní jedince, kteří touží po svobodě, úspěchu a neomezených možnostech. Pokud chcete převzít kontrolu nad svým životem a dosáhnout většího úspěchu, připojte se k nám a staňte se součástí naší obchodní rodiny!

Inspirativní prostředí: Pracovní kolektiv plný energie, motivace a podpory, který vám pomůže dosáhnout vašich cílů.

Náplň práce: Aktivní vyhledávání nových klientů popř. obchodních zástupců. Péče o stávající klienty a rozvoj obchodních vztahů.

Připojte se k nám a buďte tvůrcem svého úspěchu!

Chcete změnit svůj život? Začněte ještě dnes tím, že zašlete svůj kontakt (telefonní číslo) a lokalitu na e-mailovou adresu: info@joyhaven.cz

PožadujemeKoho hledáme: Ambiciózní jedince s vášní pro prodej a komunikaci. Osoby se schopností samostatné práce a řízení vlastního času. Lidé, kteří si nebojí vyjít ze své komfortní zóny a přijmout výzvy. Motivované osobnosti, které chtějí dosáhnout většího úspěchu a naplnit svůj potenciál.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeCo nabízíme: Svobodu a flexibilitu. Neomezenou možnost ovlivnit svůj vlastní osud a pracovní život podle svých představ.
Nadstandardní provize: Možnost vydělat si více než kdy dříve díky atraktivnímu proviznímu systému.
Profesionální rozvoj: Odborné školení, podpora a mentorství pro váš osobní a profesní růst.

Životopis zasílejte nainfo@joyhaven.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 627             Inzerát Obchodní zástupce vložen: 2024-06-10

Pracovní místo Obchodní zástupce nabízí

Joyhaven s.r.o.

    Jsme společnost podnikající v oblasti technologií. Vytváříme virtuální tržiště s exkluzivními produkty. Podporujeme projekty zabývající se zdravím. Zajišťujeme bezpečné prostředí. Jsme pořadatelé vzdělávacích akcí v oblasti podnikání a seberozvoje.

IČO: 10804889

Adresa:
   Kurzova 2222/16
   Praha 13
   155 00

Kontakní osoba:   Adam Krejčí

Tel.:
Fax.:
Email: info@joyhaven.cz