Pomocník aplikátora desig. omítek

Typ pracovního poměru: brigáda    Místo práce: Liberecký k.   Obor: jiné    Nástup: ihned    Plat: dohodou

Náplň práce

Baví tě manuální práce, máš skvělou fyzičku a chuť být každý den v akci?
Jsi tak trochu umělec a chtěl by ses naučit aplikovat designové omítky a stěrky?
Bude ti vyhovovat být každý den jinde - od vlhkých sklepů až po luxusní domy?

PožadujemeManuální zručnost, zkušenost se základními stavebními činnostmi (vrtání, štukování, malování nebo práce se sádrokartonem) jsou výhodou.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeCo bys měl vědět:
Měl bys mít alespoň základní zkušenosti se stavařinou (vymalovat nebo vzít do ruky vrtačku by pro tebe mělo být snadné).
Ve všech našich technologiích tě pečlivě zaškolí tvůj kolega - jak? Praxí!
Naše designové omítky se tvoří ručně, proto by ti nemělo chybět estetické cítění i smysl pro detail;

Mzda: 200 Kč/hod. hrubého.

Standardní pracovní doba je 8 hodin denně.
Při realizaci rozsáhlých zakázek očekáváme určitou časovou flexibilitu.
Realizace zakázek je i mimo Liberecký kraj.
Víkendy jsou volné.

Tvým výsledkem práce budou kvalitně provedená sanační či hydroizolační opatření, jindy zase okouzlující luxusní fasády a interiéry.

Máš dost odvahy i pokory pro práci s drahým materiálem a nebojíš se fyzické dřiny?
Pak budeme rádi, když pošleš svůj životopis a vydáš se s námi na tuhle dobrodružnou cestu.
Zaručujeme Ti nadšené zákazníky i toho nejlepšího parťáka pod sluncem!

Počet zobrazení nabídky práce: 133             Inzerát Pomocník aplikátora desig. omítek vložen: 2024-06-27

Pracovní místo Pomocník aplikátora desig. omítek nabízí

Realsan Group s.r.o.

Předmět podnikání:
    Stavebnictví

IČO: 28701062

Adresa:
   Mrštíkova 399/2a
   Česká Lípa
   47001

Kontakní osoba:   Věra Košťálová

Tel.: +420725305311
Fax.:
Email: kostalova@realsan.cz
Internet: www.realsan.cz