ELEKTRONIK OPRAV A SERVISU (M/Ž)

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: jiné    Nástup: 16.7.2024    Plat: 55000,-

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, hledáme nového člena do přátelského týmu se zájmem o elektroniku. Ve firmě budeš mít prostor pro kreativitu, např. předkládání návrhů a opatření ke zlepšení.

Popis pozice:

Budeš hledat a odstraňovat závady na osazených deskách plošných spojů
Jedná se o opravy elektroniky naší vlastní výroby a její servis za pomoci testovacích přípravků a běžných měřicích přístrojů
Budete pracovat v elektronické dílně s přátelským týmem kolegů
Člověka se zájmem o elektroniku rádi zaučíme
Oceníme tvojí iniciativu v nových návrzích na zlepšení

PožadujemeDokončené elektro vzdělání SŠ nebo VŠ
Znalost elektronických součástek, práce s měřicí technikou, pájení
Dobrou orientaci v elektronických schématech a obvodových zapojeních
Zájem o obor a chtít se učit nové věci
Komunikativnost, protože nechceme, abychom měly v kolektivu neshody
Uživatelskou znalost práce na PC (nehledáme experta na počítače)

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně: angličtina,
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme
Firma je na trhu již od roku 1991
Přátelský kolektiv (rádi se setkáváme i mimo práci, např. na kolech), a také máme celofiremní setkání (třeba se griluje prasátko)
Smlouva na HPP (hlavní pracovní poměr)
Mzda až 55.000,- / měs.
13. plat podle výsledků společnosti, 5 dní placeného volna navíc
Flexibilní pracovní dobu PO - PÁ (někdo je ranní ptáče a začíná v 6:00 a někdo si rád přispí a začíná např. v 9:00)
Místo výkonu práce je Praha 8 – Kobylisy
Příspěvek na MultiSport kartu, jazykové kurzy, stravenkový paušál nebo diety, cafeterie
Příspěvek na životní a penzijní připojištění
Možnost profesního rozvoje a dalšího vzdělávání
Nástup možný ihned

Počet zobrazení nabídky práce: 113             Inzerát ELEKTRONIK OPRAV A SERVISU (M/Ž) vložen: 2024-07-16

Pracovní místo ELEKTRONIK OPRAV A SERVISU (M/Ž) nabízí

Manuvia

Předmět podnikání:
    Personální agentura

IČO: 04258282

Adresa:
   Kischova 5
   Praha 4
   14000

Kontakní osoba:   Iveta Znamenáčková

Tel.:
Fax.:
Email: iveta.znamenackova@manuvia.com