Facility Manažer/ka

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Brněnský k.   Obor: jiné    Nástup:     Plat: 45000,-

Náplň práce

Colibri Capital a.s. je investiční skupina založená v roce 2019 trojicí zkušených podnikatelů. Nejvíce si ceníme toho, že dáváme našim zaměstnancům volnost. Když vidíme, že chcete a máte výsledky, tak u nás můžete růst.

Hledáme nového kolegu na pozici, kterou právě tvoříme a bude ji tvořit s námi.

Facility manažer/ka

Co Vás čeká?
•Řízení a koordinace údržby a provozu budov
•Správa rozpočtu, investiční a finanční plánování
•Zajištění dodržování bezpečnostních a hygienických standardů
•Komunikace a jednání s dodavateli a externími nájemci

Vaším výsledkem práce bude:
•Efektivní a bezproblémový provoz našich areálů v rámci rozpočtu
•Zvýšený podíl externích nájemců
•Optimalizace příjmů a nákladů na údržbu a provoz

Požadujeme• Nemusíte mít stavební vzdělání, pokud máte svou osobní zkušenost – třeba stavba vlastního domu nebo rekonstrukce
• Schopnost rozumět a spravovat finance – budete sestavovat rozpočet
• Řidičský průkaz skupiny B – budete jezdit po dvou našich areálech.
•Uživatelská znalost MS Office – budete tvořit prezentace a excelové soubory, odbavovat e-maily atd. Nic složitého.
• Domluvit se anglicky

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně: angličtina,
- jiné: český jazyk

Řidičský průkazB

Nabízíme

Počet zobrazení nabídky práce: 183             Inzerát Facility Manažer/ka vložen: 2024-08-29

Pracovní místo Facility Manažer/ka nabízí

PERFORMIA, spol. s.r.o.

Předmět podnikání:
    výroba, obchod a služby, zprostředkování zaměstnání

IČO: 27159990

Adresa:
   Türkova 2332/1
   Praha
   14900

Kontakní osoba:   Anna László

Tel.:
Fax.:
Email: laszlo@performia.cz