OBCHOD VÁM DÁVÁ SVOBODU? - PRODEJCE

Typ pracovního poměru: živnostenský list    Místo práce: Praha   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: Ihned    Plat: 70000,-

Náplň práce

Jsme česká společnost JK & partners consulting s brandem Mine-Coin, jejímž účelem je zprostředkování unikátních možností fyzických a hmatatelných investičních produktů.
Díky naší profesionální péči a otevřenosti se nám daří úspěšně se rozvíjet, a proto hledáme pracovitého a motivovaného kolegu s chutí se kariérně i osobnostně posunout a dále růst spolu s firmou.

Požadujeme- Nebojíte se komunikovat a rádi vidíte výsledky?
- Baví vás obchod a chcete být na svůj produkt skutečně pyšní?
- Těšíte se na práci, kde každá snaha je víc než spravedlivě oceněna?
- Máte za sebou prokazatelné výsledky z předchozích praxí, nebo jste ambiciózní rváč s chutí se prosadit?
- Pokud ano, tak možná hledáme právě vás!

CO BUDE VÝSLEDKEM VAŠÍ PRÁCE?

Spokojení klienti s fyzickým produktem a zázemím, o které se mohou opřít.

CO BUDE NÁPLNÍ VAŠÍ PRÁCE?

U nás spolupráce s prodejem nekončí, ale naopak začíná. Bude to tedy nejen komunikace s klienty od prvního kontaktu až po finální prodej, ale budete mít zároveň možnost být součástí celé cesty našich klientů, budovat s nimi dál vztahy a dále je rozvíjet.

BEZ ČEHO SE NEOBEJDETE?

- Bez zápalu a ochoty učit se novým věcem.
- Bez dobrých výsledků z předchozích aktivit (práce, brigáda, praxe)
- Bez touhy se zlepšovat a růst společně s firmou

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme- Zázemí firmy, která klientům zprostředkovává něco, co má skutečně smysl.
- Možnost růst společně s firmou kariérně i osobnostně.
- Být součástí segmentu budoucnosti.
- Podporu firmy a manažerů, který se postará, aby se z Vás stal skvělý prodejce.
- Dostanete možnost budovat kariéru v rychle rostoucí firmě. Dáme příležitost těm, kteří chtějí růst.
- Průměrný výdělek na této pozici je okolo 70.000 měsíčně.

Počet zobrazení nabídky práce: 15             Inzerát OBCHOD VÁM DÁVÁ SVOBODU? - PRODEJCE vložen: 2024-10-22

Pracovní místo OBCHOD VÁM DÁVÁ SVOBODU? - PRODEJCE nabízí

JK & partners consulting

Předmět podnikání:
    Servis a prodej krypto-těžebních strojů

IČO: 17847834

Adresa:
   Rybná 716/24,
   Praha
   11000

Kontakní osoba:   Nicolas Višovan

Tel.: 603 112 999
Fax.:
Email: nico.visovan@gmail.com
Internet: mine-coin.cz